Jak takový prodej vypadá?

Musíme si uvědomit, že ať je nemovitost v jakékoliv stavu tak vždycky prodávají emoce. 

A aby jste ty emoce docílili, tak to zabere hodně času. Je to na celý den, někdy na dva. Záleží jestli je nemovitost vybavená nebo ne, jestli je to dům na prodej nebo jenom byt. Záleží jestli je byt úplně prázdný nebo zabydlený, jestli tam lidí bydlí nebo nebydlí ale základem všeho je dobrý úklid a tím se myslí kompletně od osobněno od všech fotek, šamponu na vaně, magnetku z dovolené na ledničce a dalších věcí které májí pro nás nějaký emoční vztah ale pro kupujícího to neznamená žádné pozitivní emoce. Jestliže je nemovitost nevybavená tak je potřeba přivést veškorou dekoraci včetně pohovky, postele, deky, polštáře a další věci které jsou nutné k navození přijemné atmosféry a docílení nějakého wow efektu.

Další cílem ,při prodeji bytu nebo domu je, ukázat potencionálním kupujícím jak by to mohlo při plné vybavenosti, dát jím nějakou představu jak by mohl  vypadat jejich budoucí dům nebo byt.

Home staging? “Co?” Taková je reakce mnoha lidí když jim řeknu, že je to pěkný byt kde se bude hodit homestaging. Mnoho z Vás možná ani tento pojem nikdy neslyšela. Tento trend, jako asi skoro každý co se týče realit tak přišel z Ameriky.

Home staging, je něco jak když se rozhodnete prodávat auto a je od bláta, má špinavé skla, nevyklepané koberečky tak asi ten kupec nebude úplně nadšený ale když to auto vysajete, navoníte, umyjete a bude vypadat jak z výrobní linky tak docílíte efektu wow a řeknou si že to tohle auto chci a tak to funguje i v nemovitostech. Tak že nejlépe vymalovat, opravit drobné škábance, vyměnit na půl rozpadlé věci, vybavit vhodným nábytkem, koupit dekorace, nové deky, voné svíčky a aby se ta celá příprava líbila co největšímu počtu lidí.

1

Profesionální fotografie

2

Home Staging

3

Videoprohlídky

4

Před a Po

5

3D prohlídka matterport

6

2D Půdorysy

7

3D Půdorysy

8

Vizualizace

9

Video a fotky z dronu

10

Placená propagace na sociálních sítích

11

Bannery/off-line reklama

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení