Po mnohých zklamáních a oklamáních jinými realitkami jsem dostala tip právě na pana Demela a jsem za to opravdu velmi vděčná. Perfektní spolupráce, drží slovo, skutečný profesionál. Jako bonus mluví skvěle anglicky, což je při jednání s cizinci výhodou. Rozhodně se na něj obrátím i příště, až to bude potřeba. Můžu všem vřele doporučit!
Kaktus reality jsem vybrala na doporučení kamaráda a udělala jsem dobře. Skvělý, profesionální a rychlý přístup. Se vším mi pan Demel poradil, vše vysvětlil. O zákazníky se stará opravdu špičkově, nabízejí spoustu jiných služeb, které pomůžou s prodejem nemovitosti. Byla jsem velmi spokojena a můžu jen doporučit
Děkuji za profesionální jednání, ochotu a sluzby za férové ceny. Konečně realitní kancelář, se kterou nejen že má smysl spolupracovat, ale ještě vás to bude bavit, protože pan Demel je se svými radami vždy na správném místě. Za zmínku stojí perfektní fotodokumentace k bytům díky sehranemu teamu z Kaktus ? reality. Doporučuji!
Kaktus reality můžu jen doporučit.RM Honza nám vše ochotně vysvětlil a co mohl zařídil.Honza je opravdu odborník na svém místě.Děkujeme Bělaškovi.
we had a pleasure to rent an apartment in Ostrava, which is not easy if you dont speak czech, however Jan helped us with his fluent english with everything including translating contracts, handover and many other small details till move in. Thank you Jan
Pokud požadujete profesionála s odborným přehledem a příjemným přístupem tak u tohoto pána jste správně. Oceňuji rychlost komunikace, kvalitu služeb, detailní zpracování nabídky a následná komunikace. Byla jsem velmi spokojena.
Zkušenost s panem Demelem je výborná. V rámci prodeje musím pochválit jeho rychlost, profesionalitu a jednání. Od prvotního setkání, až do finále šlo vše hladce, doporučuji!
V nedávné době jsem řešil pronájem bytu s panem Demelem. Dostalo se mi velmi dobrého servisu, skvělé komunikace, vyhnul jsem se řadě starostí, které bych jinak měl. Obrovsky kvituji elektronické podpisy smluv, díky kterým bylo vše mimořádně rychlé a pohodlné. Děkuji
Dobrý den , s Kaktus Reality a i s panem Demelem,jsem jak v minulosti tak v současné době měl možnost spolupracovat již několikrát.Vždy jsem se dočkal úžasného přístupu,rychlého výsledného efektu a jednání na rovinu.Pokud se obrátíte na tuto kancelář můžete si být jistí,že jste v dobrých rukou.S pozdravem a poděkováním Zdeněk.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení